Z nami wyjdziesz na prostą

Zależy nam na przejrzystości i rzetelności podejmowanych działań. Profesjonalne i życzliwe podejście do problemów klientów zadłużonych to nasz priorytet.

Zredukuj zadłużenie z Vindexusem

Masz dług? Postaramy się, abyś szybko pozbył się tego problemu. Pamiętaj, że zobowiązanie możemy rozłożyć na raty, które nie pogorszą Twojej sytuacji. Wystarczy do nas zadzwonić i porozmawiać.

Dajmy sobie szansę

Zdajemy sobie sprawę, że jakiekolwiek zadłużenie to mało komfortowa sytuacja. Priorytetem jest dla nas polubowne rozwiązanie problemu zadłużenia. Razem pokonamy wszelkie przeszkody.

Vindexus pomaga

Zawsze stajemy po stronie klienta i dokładamy wszelkich starań, aby klient zadłużony uniknął dodatkowych kosztów postępowania sądowego czy komorniczego.

Długi? - z nami to nie problem!

Długi to nie koniec świata! Ważne, aby dać sobie szansę na rozwiązanie problemu i współpracować z profesjonalistami, takimi jak my. Przejdźmy przez to razem!

Przewodnik klienta

Drodzy Klienci!

Z problemem nieuregulowanych w terminie zobowiązań boryka się wielu ludzi. Często zdarza się, że znaczne opóźnienie w zapłacie długu skutkuje jego przejęciem przez firmę windykacyjną. Z pewnością dla nikogo nie jest to komfortowa sytuacja, ale trzeba wiedzieć, że dokładamy wszelkich starań, by klienci zadłużeni w sposób możliwie szybki i bezbolesny, raz na zawsze mogli uporać się z kwestią zadłużenia. W tym celu przygotowaliśmy kilka wskazówek informujących o tym, jak najszybciej i najprościej znaleźć wyjście z zaistniałej sytuacji. Życie wolne od długów jest w zasięgu ręki!

Co zrobić, gdy otrzymałeś od nas list?

Wskazówka 1
Zapoznaj się z otrzymanymi informacjami
Zapoznaj się z otrzymanymi informacjami

W otrzymanym od nas piśmie znajdziesz wszystkie szczegóły związane z Twoim zadłużeniem. Poinformujemy o tytule i wysokości zadłużenia, a także o numerze rachunku bankowego, na który należy wpłacić środki celem uregulowania zobowiązania. Podamy również wszystkie niezbędne dane teleadresowe.

Wskazówka 2
Możliwie najszybciej skontaktuj się z nami
Możliwie najszybciej skontaktuj się z nami

Nie zwlekaj z kontaktem, gdy zostaniesz poinformowany o tym, że Twoim wierzycielem jest GPM „Vindexus” S. A. Jest to dla Ciebie szansa na polubowne rozwiązanie sprawy. Unikasz w ten sposób ewentualnych kosztów postępowania sądownego i egzekucyjnego, które ponosi klient zadłużony.


Wskazówka 3
Spłata zobowiązania - im szybciej, tym lepiej
Spłata zobowiązania - im szybciej, tym lepiej

Szybkie uregulowanie zobowiązania jest dla Ciebie najkorzystniejsze. Pamiętaj, że pierwotna kwota zobowiązania jest także powiększana o odsetki, naliczane do momentu, gdy całe zobowiązanie nie zostanie uregulowane. Spłata należności spowoduje zakończenie postępowania egzekucyjnego, a tym samym Twoje dane z rejestru dłużników zostaną usunięte.

Oddzwonimy do Ciebie