Oferty pracy

MŁODSZY SPECJALISTA/SPECJALISTA DS. HR

Główne zadania:

- Kompleksowa obsługa procesów rekrutacyjnych,
  • dobór metod rekrutacji pracowników,
  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi świadczącymi usługi rekrutacyjne,
  • przygotowywanie propozycji treści ogłoszeń o pracę we współpracy z menedżerem komórki zgłaszającej zapotrzebowanie,
  • publikacja ogłoszeń o pracę,
  • analiza i wstępna selekcja CV oraz przedłożenie dokumentacji menedżerowi komórki zgłaszającej zapotrzebowanie,
  • ustalanie terminów spotkań z wybranymi kandydatami,
  • prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych oraz każdorazowe sporządzanie analizy rozmowy i oceny kandydata,
  • prowadzenie rozmów podsumowujących rekrutacje z kadrą menedżerską,
  • sporządzanie dokumentów związanych z zatrudnieniem w spółce oraz prowadzenie dokumentacji pracowniczej;

- Obsługa procesu dotyczącego realizacji potrzeb szkoleniowych w przedsiębiorstwie, organizacja szkoleń, pozyskiwanie informacji zwrotnej od pracowników zawierających ocenę szkolenia i analiza tych ocen;
- Obsługa systemu E-Pracownik;
- Obsługa programu Multisport;
- Współtworzenie modelu kompetencyjnego obejmującego poszczególne stanowiska w spółce oraz zakresów obowiązków służbowych;
- Współtworzenie systemu ocen pracowniczych;
- Monitoring i analiza rynku pracy.

Od kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia minimum średniego,
- znajomości przepisów prawa w zakresie HR,
- umiejętności tworzenia i prowadzenia dokumentacji pracowniczej,
- odpowiedzialności za jakość i terminowość realizowanych zadań,
- bardzo dobrej organizacji czasu pracy,
- wysokiej kultury osobistej i zaangażowania,
- dobrej znajomości pakietu MS Office,
- zdolności szybkiego uczenia się.

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
- pracę od poniedziałku do piątku,
- stałe godziny pracy 8-16 lub 7-15,
- pracę w biurze przy Grochowskiej, do którego masz doskonały dojazd również komunikacją miejską,
- pracę w firmie, która odnosi sukcesy na polskim rynku od ponad 25 lat, działając na perspektywicznym rynku usług finansowych.

Administratorem danych osobowych jest Giełda Praw Majątkowych „Vindexus” S.A., ul. Serocka 3 lok. B2, 04-333 Warszawa.

Prosimy o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.
Oddzwonimy do Ciebie