Nasza oferta

Lider w branży

GPM  „Vindexus” S.A. jest liderem w branży – początki firmy sięgają 1995 roku. Nasza firma jako jedna z nielicznych jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Stawiamy na porozumienie

Wychodzimy z założenia, że w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji, warto rozmawiać i dążyć do porozumienia. Dlatego windykacja polubowna to to, co wyróżnia nas na tle konkurencji.

Stabilność

To, na czym szczególnie zależy Zarządowi, to stopniowy, sukcesywny rozwój.

Zasady

W swojej działalności przestrzegamy wszelkich norm prawnych, zasad etycznych i moralnych.

Błyskawiczny kontakt

Chcesz się z nami skontaktować? Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji. Wystarczy zadzwonić lub wysłać e-mail.

Bezpieczeństwo i wygoda

Długi to nie koniec świata! Ważne jednak, aby współpracować z profesjonalistami. U nas wszystkie formalności załatwisz szybko i bez stresu. Przejrzystość i rzetelność podejmowanych działań to dla nas podstawa.

Sekurytyzacja

Z sekurytyzacją mamy do czynienia od 2007 roku. Obecnie zarządzamy trzema niestandaryzowanymi funduszami sekurytyzacyjnymi różniącymi się między sobą przedmiotem działalności. W styczniu 2011 roku Giełda Praw Majątkowych „Vindexus” S.A. uzyskała zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego na zarządzanie sekurytyzowanymi wierzytelnościami (art. 192 ustawy o funduszach inwestycyjnych) i obecnie może zarządzać wierzytelnościami różnych funduszy sekurytyzacyjnych.

Windykacja

Oferujemy zlecenia stałe oraz jednorazowe. Działamy według efektywnych procedur i sprawdzonych schematów. Nie pobieramy opłat wstępnych. Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie. Z nami oszczędzisz swój czas i pieniądze.

Obrót wierzytelnościami

Kupujemy pakiety zawierające różne rodzaje długów, kierując się wypracowanymi przez nas procedurami oraz schematami. Dzięki naszym działaniom szybko odzyskasz część swoich należności, poprawisz swoją kondycję finansową i pozbędziesz się na naszą rzecz kłopotów dotyczących dochodzenia wierzytelności i ryzyka związanego z niewypłacalnością klienta zadłużonego.

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Oddzwonimy do Ciebie