W świątecznym klimacie

15 grudnia 2022 r. w warszawskim hotelu DoubleTree by Hilton odbyło się przedświąteczne spotkanie Giełdy Praw Majątkowych „Vindexus” S.A. Na uroczystości pojawiło się blisko 200 osób. Wśród zaproszonych byli pracownicy, współpracownicy, członkowie Rady Nadzorczej, partnerzy, klienci, kontrahenci i przyjaciele Firmy. Gości powitał Jan Kuchno – Prezes Zarządu:

– Jest to wyjątkowe spotkanie i to z kilku względów – udało się je nam zorganizować po 3 latach. Powodem była pandemia Covid-19 i ograniczenia nam narzucane. Żyjemy w czasach wielkiej niewiadomej. Na naszych oczach następuje przewartościowanie sposobu funkcjonowania rynku, a normy i regulacje nam narzucane są prawie rewolucyjne. (…) Szukajmy swojej „niszy rynkowej” i starajmy się w niej realizować. To pozwoli nam nie tylko przetrwać, ale i osiągnąć sukces, czego Państwu i sobie życzę!

Podczas spotkania nagrodzono także osoby, które na przestrzeni 25 lat istnienia Firmy w sposób wyjątkowy przyczyniły się do jej rozwoju. Podziękowania i nagrody za wieloletnią pracę na rzecz Grupy Kapitałowej GPM Vindexus oraz za nieoceniony wkład w jej rozwój odebrali: Jerzy Rygielski, Marek Horubała, Zygmunt Styczeń, Zbigniew Sadecki, Henryk Kolera, Waldemar Piskorz oraz Jerzy Kulesza. Gratulujemy!

Zapraszamy do zapoznania się z galerią.
 Galeria zdjęć
Oddzwonimy do Ciebie