Spotkanie wigilijne z rekordową frekwencją

Blisko 150 osób wzięło udział w spotkaniu wigilijnym GPM „Vindexus” zorganizowanym 19 grudnia 2019 r. w hotelu Best Western Hotel Felix w Warszawie. Wśród zaproszonych byli pracownicy, członkowie rady nadzorczej, partnerzy, klienci, kontrahenci i przyjaciele firmy. Gości powitał Jan Kuchno – Prezes Zarządu, Piotr Kuchno – Przewodniczący Rady Nadzorczej oraz Artur Zdunek – Członek Zarządu.

- Mijający rok był trudny nie tylko dla nas, ale i całej branży windykacyjnej – mówił Artur Zdunek, Członek Zarządu, w krótkim podsumowaniu. - Wyzwania, które przed nami stanęły, wymagały 100-procentowego zaangażowania. Udało się ! Przywołam tylko kilka konkretnych danych. Przychód - w pierwszych trzech kwartałach zeszłego roku to było niecałe 64 mln zł, teraz – ponad 70. Jest to więcej o ponad 10 procent. Po drugie: zakupy wierzytelności. Do końca października zakupiliśmy 106 tys. wierzytelności o nominale blisko 600 mln złotych. Dla porównania, przez cały miniony rok to było pięć razy mnie, jeśli chodzi o ilość i połowa mniej, jeśli chodzi o nominał. A chyba nikt nie ma wątpliwości, że dla naszej firmy zakupy wierzytelności to najlepsza wróżba na przyszłość. O tym, że cały czas się rozwijamy, świadczy chociażby ta sala – rok temu było nas 86. W tej chwili w Spółce pracuje 110 osób. Jest to wzrost o ponad 20 procent. Oczywiście tak duży zespół to dla nas duże wyzwanie, stąd – uruchamiamy chociażby nowe lokale i biura. Kładziemy także nacisk na efektywność pracy, dlatego powołaliśmy specjalne zespoły zadaniowe. Efektem pracy jednego z nich jest np. nowa strona internetowa firmy. Również w otoczeniu firmy sporo się dzieje – w tym roku ruszyliśmy z projektem firmy pożyczkowej, cały czas trwają też prace nad modelem nowego systemy windykacji terenowej. Jesteśmy również coraz bliżej uruchomienia firmy świadczącej usługi factoringowe i leasingowe. Słowem – teraz, pod koniec tego roku, mogę śmiało powiedzieć, że był to bardzo udany czas dla całej naszej firmy. I daliśmy podstawy ku temu, by rok 2020 był jeszcze lepszy – podsumował Artur Zdunek.

Z życzeniami zwrócił się z kolei Piotr Kuchno, Przewodniczący Rady Nadzorczej. - Dla Państwa i Państwa Rodzin: zdrowia, pomyślności, spokojnego czasu w okresie Świąt Bożego Narodzenia oraz samych sukcesów w Nowym Roku. Wierzymy, że Państwa sukcesy na polu osobistym i zawodowym, będą także sukcesami firmy - powiedział Piotr Kuchno.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią.
 Galeria zdjęć
Oddzwonimy do Ciebie