Od 15 lat na Pradze-Południe

Mija piętnaście lat, odkąd Centrum zamieniliśmy na urokliwą warszawską Pragę-Południe. Mówiąc dokładniej, po dziesięciu latach dynamicznego rozwoju, dotychczasowa siedziba na ulicy Mokotowskiej 65 stała się niewystarczająca dla rozwijającej się w szybkim tempie firmy. Nowy lokal na Serockiej 3 wybudowano zaledwie w rok! Po kilku latach także i on stał się za mały… Doszła więc kolejna, dodatkowa „miejscówka” na pobliskiej ulicy Grochowskiej. I to chyba najlepiej pokazuje naszą 25-letnią ewolucję.

W 2005 roku, po dziesięciu latach dynamicznego rozwoju firmy okazało się, że dotychczasowa siedziba, czyli lokal nr 9 przy ulicy Mokotowskiej 65, stała się niewystarczająca dla rosnących potrzeb spółki.


Widok na odnowioną elewację kamienicy przy ulicy Mokotowskiej 65, w której mieściła się pierwsza siedziba GPM „Vindexus”


Ta sytuacja wymusiła znalezienie dogodniejszej lokalizacji. Poszukiwania rozpoczęły się jeszcze w 2003 roku. Ostatecznie wybrano działkę przy ulicy Serockiej 3. Budowa nowej siedziby GPM „Vindexus” ruszyła pełną parą w roku 2004.


Budowa nowej siedziby GPM „Vindexus”

Cały budynek został ukończony i oddany do użytku w maju rok później. Przeprowadzka okazała się strzałem w dziesiątkę. Przestronne i dobrze oświetlone wnętrza sprzyjały poczuciu komfortu i bezpieczeństwa. Poza tym – co równie ważne dla zarówno dla pracodawców, jak i pracowników – dobrze wpływały na efektywność i jakość pracy. Od tego czasu jest to główna siedziba naszej firmy. Jej rozwój nie zatrzymał się jednak na tym etapie. Wręcz przeciwnie. Ciągła ekspansja na wielu polach spowodowała m.in. konieczność znalezienia nowych przestrzeni na pobliskiej ulicy Grochowskiej, ale to już temat na osobne wspomnienie…


Tak dziś prezentuje się budynek „Vindexusa”:
Oddzwonimy do Ciebie