Oferty pracy

SPECJALISTA DS. WINDYKACJI TELEFONICZNEJ

Główne zadania:

- obsługa połączeń telefonicznych wychodzących i przychodzących,
- telefoniczne nawiązywanie kontaktu z dłużnikami,
- udzielanie informacji na temat możliwości spłaty zadłużenia,
- prowadzenie negocjacji telefonicznych w sprawie spłaty zadłużenia,
- motywowanie dłużników do spłaty i monitorowanie realizacji harmonogramu spłat.

Od kandydatów oczekujemy:

- minimum średniego wykształcenia,
- komunikatywności i wysokiej kultury osobistej,
- umiejętności obsługi komputera w zakresie MS Office,
- samodzielności i systematyczności,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- ciekawą pracę w Spółce notowanej na GPW w Warszawie,
- zatrudnienie na czas nieokreślony po okresie próbnym,
- możliwości dalszego rozwoju.

Prosimy o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.
Oddzwonimy do Ciebie