Oferty pracy

Prawnik / Aplikanta Radcowski

PRAWNIK / APLIKANT RADCOWSKI

Główne zadania:

- bieżące monitorowanie i przygotowywanie analiz zmian w przepisach prawnych,
- tworzenie projektów regulacji wewnętrznych,
- opiniowanie regulacji wewnętrznych i umów z obszaru działalności Spółki,
- bieżące merytoryczne wsparcie jednostek operacyjnych Spółki,
- przygotowywanie analiz prawnych dla Zarządu i wyższej kadry managerskiej Spółki,
- bieżąca kontrola procesów Spółki,
- analiza i kontrola zgodności działań podejmowanych przez pracowników jednostek z regulacjami wewnętrznymi Spółki.

Od kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia wyższego prawniczego (lub w trakcie I lub II roku aplikacji)
- biegłej znajomości prawa cywilnego oraz postępowania cywilnego,
- znajomości przepisów ustaw: kodeksu spółek handlowych, prawa bankowego, prawa upadłościowego i naprawczego oraz prawa pracy – będzie dodatkowym atutem,
- samodzielności, dokładności i zaangażowania w zakresie realizowanych obowiązków,
- znajomości konstrukcji prawnych,
- umiejętności logicznego myślenia oraz merytorycznego stosowania wiedzy w praktyce,
- umiejętności redagowania pism, sporządzania analiz i researchów prawnych,
- umiejętności pracy w programach Word, Excel oraz obsługi programu LEX,
- mile widziane 6-miesięczne doświadczenie w obsłudze podmiotów z branży finansowej zdobyte w dziale prawnym Spółki lub kancelarii prawnej,
- mile widziana – umiejętność obsługi/znajomość programu Debt Manager oraz BIZAGI.

Oferujemy:

- możliwość rozwoju osobistego,
- pracę w gronie doświadczonych prawników,
- pracę przy zagadnieniach o różnym stopniu skomplikowania,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności,
- pracę w przyjaznej atmosferze.

Prosimy o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Aplikant radcowski / Radca prawny

APLIKANT RADCOWSKI / RADCA PRAWNY

- sporządzanie pism procesowych,
- opiniowanie spraw,
- monitorowanie postępowań sądowych i egzekucyjnych,
- reprezentowanie Spółki przed Sądem,
- bieżąca analiza zmian w przepisach prawnych i orzeczeniach sądowych.

- biegłej znajomości prawa cywilnego, prawa gospodarczego oraz procesu cywilnego,
- doświadczenia procesowego,
- odpowiedzialności za jakość i terminowość realizowanych zadań,
- umiejętności redagowania pism, analizy aktów prawnych,
- bardzo dobrej organizacji czasu pracy,
- wysokiej kultury osobistej i zaangażowania,

Oferujemy:

- pracę przy sprawach o różnym stopniu skomplikowania,

Oddzwonimy do Ciebie