Oferty pracy

Asystent księgowego

ASYSTENT KSIĘGOWEGO

Główne zadania:

- analizy przepływów finansowych i oceny zgodności z danymi wg programu operacyjnego,
- wprowadzanie informacji finansowych do programu finansowo-księgowego.

Od kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia wyższego - licencjat mile widziany lub rozpoczęte studia na kierunku: rachunkowość finansowa lub rachunkowość przedsiębiorstw,
- znajomości Excela na poziomie co najmniej średnim,
- umiejętności organizacji pracy,
- dokładności, samodzielności i terminowości,
- umiejętności szybkiego uczenia się.

Oferujemy:

- interesującą pracę w spółce notowanej na GPW w Warszawie,
- stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
- edukację w zakresie programów finansowo-księgowych,
- możliwość osiągnięcia wiedzy w różnych aspektach rachunkowości przedsiębiorstwa,
- wsparcie rozwoju zawodowego na drodze profesjonalnego kształcenia,
- możliwość awansu na stanowisko młodszego księgowego po ukończeniu stażu pracy w Spółce ponad 1 rok, awansu na stanowisko księgowego po stażu pracy 3 lat.

Prosimy o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prawnik

PRAWNIK

- analiza spraw Spółki w zakresie zasadności:
  ➢ skierowania spraw na drogę postępowania sadowego,
  ➢ podjęcia czynności w postępowaniu upadłościowym,
  ➢ podjęcia czynności w postępowaniu nieprocesowym,
- obsługa spraw Spółki na etapie postępowania sądowego,
- sporządzaniepism procesowych,
- reprezentowanie Spółki przed Sądem,
- monitorowanie postepowań sądowych.

- wykształcenia wyższego prawniczego (lub w trakcie I/ II roku aplikacji),
- biegłej znajomości prawa cywilnego(w tym prawa umów), oraz postępowania cywilnego,
- znajomość przepisów ustaw:
  ➢ prawa bankowego,
  ➢ o kredycie konsumenckim,
  ➢ prawa upadłościowego,
  ➢ prawa telekomunikacyjnego–będzie dodatkowym atutem,
- umiejętności logicznego myślenia oraz merytorycznego stosowania wiedzy w praktyce,
- umiejętności redagowania pism, analizy aktów prawnych,
- umiejętności pracy w programach Word, Excel, LEX,
- samodzielności, dokładności i zaangażowania w zakresie realizowanych obowiązków,
- bardzo dobrej organizacji czasu pracy,
- co najmniej 6
- miesięczne doświadczenie zdobyte w dziale prawnym Spółki lub kancelarii prawnej,
- mile widziane doświadczenie w procesie/obsłudze masowej windykacji sądowej

Oferujemy:

- możliwość rozwoju osobistego i zdobycia doświadczenia zawodowego,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym),
- pracę przy sprawach o różnym stopniu skomplikowania,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności,
- pracę w przyjaznej atmosferze.

Oddzwonimy do Ciebie