Oferty pracy

Specjalista ds. egzekucji wierzytelności

SPECJALISTĘ DS. EGZEKUCJI WIERZYTELNOŚCI

Główne zadania:

- obsługa spółki w zakresie wysyłki pism,
- monitorowanie i analiza prowadzonych postępowań
- przygotowywanie pism w postępowaniu egzekucyjnym
- kontakt telefoniczny z dłużnikami, sądami oraz kancelariami komorniczymi,
- współpraca z innymi jednostkami firmy.

Od kandydatów oczekujemy:

- minimum średniego wykształcenia,
- komunikatywności i pracowitości,
- umiejętności logicznego myślenia oraz merytorycznego stosowania wiedzy w praktyce,
- znajomości programów Word, Excel, LEX
- samodzielności, dokładności i zaangażowania w zakresie realizowanych obowiązków,
- umiejętności pracy pod presją czasu,
- umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:

- ciekawą pracę w spółce notowanej na GPW,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po 2-3 miesięcznym okresie próbnym),
- pracę przy sprawach o różnym stopniu skomplikowania,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności, - pracę w przyjaznej atmosferze.
Prosimy o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Osoby wspomagającej / pracownika technicznego

OSOBY WSPOMAGAJĄCEJ / PRACOWNIKA TECHNICZNEGO

- sporządzanie projektów wniosków i zapytań do sądów,
- sporządzanie projektów wniosków do urzędów,
- sporządzanie projektów pism do dłużników,
- aktualizacja danych w systemie informatycznym.

- odpowiedzialności za realizację powierzonych zadań,
- umiejętności obsługi komputera w zakresie MS Office,
- gotowości do nauki i opanowania przepisów oraz procedur z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i administracyjnego związanego z dochodzeniem należności,
- mile widziany status studenta.

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę zlecenie z wynagrodzeniem 17,00zł/h,
- chętnym na dalszą współprace umowę o prace.

Specjalista ds. windykacji telefonicznej

SPECJALISTA DS. WINDYKACJI TELEFONICZNEJ

- obsługa połączeń telefonicznych wychodzących i przychodzących,
- telefoniczne nawiązywanie kontaktu z dłużnikami,
- udzielanie informacji na temat możliwości spłaty zadłużenia,
- prowadzenie negocjacji telefonicznych w sprawie spłaty zadłużenia,
- motywowanie dłużników do spłaty i monitorowanie realizacji harmonogramu spłat.

- komunikatywności i wysokiej kultury osobistej,
- samodzielności i systematyczności,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- ciekawą pracę w Spółce notowanej na GPW w Warszawie,
- zatrudnienie na czas nieokreślony po okresie próbnym,
- możliwości dalszego rozwoju.

Oddzwonimy do Ciebie